Blog
Co można zrobić z uszkodzonym telefonem komórkowym?
Telefony komórkowe to nie tylko urządzenie umożliwiające komunikację z bliskimi osobami, czy też klientami firmy. Dzisiejsze smartfony pozwalają na dokonywanie wszelkich płatności, rezerwację biletów na długo oczekiwany koncert, robienie zdjęć i nagrywanie filmów, a także odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej. Wszystkie wspomniane funkcje urządzenia sprawiają, że staje się on nieodłączonym elementem naszego życia, a każda rozłąka ze sprzętem wydaje się trwać w nieskończoność. Niejednokrotnie zdarzają się jednak wypadki, które powodują usterki uniemożliwiające korzystanie z telefonu komórkowego. Co robić w takiej sytuacji? Czy uszkodzenie telefonu komórkowego musi oznaczać utratę zapisanym na nich danych i konieczność zakupu nowego sprzętu?
Co można zastawić pod pożyczkę gotówkową?
Pożyczka gotówkowa jest jednym z wielu sposobów na błyskawiczne podreperowanie swojej sytuacji finansowej. Coraz większą popularnością cieszą się więc lombardy, a rosnącego zainteresowania ich usługami można dopatrywać się w pandemii Covid-19, która zmusiła Polaków do poszukiwania dodatkowego zastrzyku gotówki. Rozwiązanie to umożliwia również pozbycie się z domu nieużywanego już sprzętu, który może zyskać „drugie życie” – nam natomiast zwolni się przestrzeń, a wypełni kieszeń.
Jak zarobić na nieużywanej elektronice czy AGD?
Drobna i większa elektronika, czy artykuły gospodarstwa domowego, są niemal w każdym domu. Wielokrotnie nabywamy jedno urządzenie w miejsce drugiego, nawet jeśli to pierwsze wciąż działa. Bardzo często jest też tak, że dokonujemy zakupu czegoś, co pozornie może nam się przydać, a jednak ostatecznie ani razu z tego nie skorzystaliśmy.
Na jakiej zasadzie działa pożyczka lombardowa?
Lombardy mają długą tradycję. Być może to właśnie dzięki bogatym doświadczeniom i prostym zasadom tak dobrze odpowiadają potrzebom Klientów. Choć miasta obrastają bankami, a chwilówki próbują kusić niesamowitymi obietnicami, to właśnie lombardy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jak działają lombardy? Co sprawia, że ich usługi ciągle są atrakcyjne?